https://asfpremium.pl/

Portal dla Dyrektorów Regionalnych

https://asfpremium.pl/
https://asfpremium.pl/
https://asfpremium.pl/
https://asfpremium.pl/

Poznaj nasze pozostałe projekty oraz narzędzia wspierające pracę agenta

Właścicielem marki Akademia Dobrego Agenta jest ASF Premium Sp. z o.o. ul. Armii Krajowej 18, 08-110 Siedlce, NIP 821-265-05-86, Regon 366616625, KRS 0000664284

https://asfpremium.pl/
05 kwietnia 2024

Finał Programu Rozwoju Ubezpieczeń na Życie - edycja 2

wróć do relacji ze szkoleń

9 miesięcy zleciało... jak jeden dzień :)

 

Zakończenie cyklu szkoleń na temat ubezpieczeń na życie to nie tylko punkt kulminacyjny naszej wspólnej podróży, ale także początek nowych możliwości i perspektyw. Od września 2023 r. do kwietnia 2024 r. zgłębiliśmy różnorodne aspekty dotyczące ubezpieczeń na życie: od produktu do underwriting, od APK do oferowania.

 

Podczas szkoleń dzieliśmy się wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi wskazówkami, które będą wartościowe w dalszej pracy i działaniach zawodowych. Jesteśmy przekonani, że zdobyte umiejętności oraz głębsze zrozumienie tematu ubezpieczeń na życie będą stanowić solidną podstawę do podejmowania trafnych decyzji i świadczenia profesjonalnych usług naszym klientom.

 

Ze strony ASF Premium serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, aktywny udział w dyskusjach oraz otwartość na nowe idee i perspektywy. Wasza pasja i determinacja sprawiły, że każda sesja była pełna inspirujących rozmów i wartościowych wniosków.